me një abonim

Shiko në 3 paisje

shkarko aplikacionet falas

kliko tani

Instalimi i Aplikacionit
TVALB në Smart Phone

Shkarkimin e Aplikacionit të TVALB për paisjet Smart është mjaft i thjesht, vetëm duhet ta zgjedhni opsionin i cili përshtatet me paisjen tuaj Smart.

SMART PHONE ANDROID

Instalimi i Apikacionit
TVALB në SMART PHONE

Shikoni kanalet tuaja të preferuara kudo që jeni në çdo kohë. Me aplikacionin e TVALB për telefona të zgjuar dhe tablet në sistemin operativ dhe Android mund të shikoni 2000+ kanale si do që të jetë lidhja e juaj e internetit: WiFi, 3G apo 4G.

kanale shqip ne android

Pasi të shfaqet ikona e aplikacionit të TVALB, shtypni butonin GET dhe filloni procesin e instalimit.

tv shqip app android

Shkruaj emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin për të aktivizuar aplikacionin e TVALB.

tv alb android
tvalb app androidKurse me ofertën vjetore

Abonimi 1 vjeçar ju mundëson të përfitoni dekoderin falas.

Plus përfitoni 2 muaj abonim falas.

Call: 877-448-8252 Shiko listën e kanaleve
facebookinstagramyoutube